Франковий університет офіційно отримав нового ректора

Усі фото ZIK

1 вересня у Львівському національному університеті ім. І. Франка відбулася інавгурація нового ректора – професора, доктора філософських наук Володимира Мельника.

На урочистому засіданні Вченої ради університету були присутні не лише викладачі, студенти, а й представники духовенства, міської та обласної влади, а також видатні науковці та громадські діячі. Зокрема, Герої України – фізик-теоретик Ігор Юхновський та письменник Роман Іваничук.

Зі словами вітання виступив митрополит Львівський УГКЦ Ігор Возьняк. Він зазначив, що у вишах найперше потрібно боротися проти хабарництва. Президент УКУ владика Борис (Ґудзяк) підкреслив, що зараз, у цей непростий час, важливою є перемога духу у боротьбі за державність України, пише ZIK.

Привітати колегу прийшов і ректор Національного університету «Львівська політехніка» Юрій Бобало. Ректор зазначив, що сьогодні важливим є співпраця львівських вишів, адже солідарність здатна вирішувати чимало добрих справ.

Т.в.о. голови ОДА Юрій Турянський закликав новообраного ректора бути справжнім батьком для університетської спільноти.

«Свого часу Володимира Мельника було відзначено державними відзнаками, та найбільше і найпереконливіше визнання – це обрання ректором. Повага та довіра до професора, впевненість у його переконаннях спонукали наукового-педагогічних працівників та студентів університету обрати саме його на посаду ректора», – сказав голова облради Петро Колодій.

Loading...