До «Арени Львів» на матч Ліги чемпіонів курсуватимуть шатл-баси

Для комфортного проїзду вболівальників до стадіону «Арена Львів» на матч Ліги Чемпіонів УЄФА між футбольними командами Шахтар» (Україна) та «Порту» (Португалія) 30 вересня, буде збільшено кількість міських автобусів.

Про це 26 вересня на прес-конференції повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради Віктор Щир.

Зокрема на час проведення матчу роботи міських автобусів №3А, 10, 25, 40 будуть продовжені на 01:00 ночі та підсилені кількістю машин на маршруті. Для мешканців Сихова, курсуватимуть шість шатл-басів до стадіону «Арена Львів» від кінотеатру Довженка з 18:30 вечора. З центру Львова вболівальників також везтимуть 6 великогабаритних автобусів від пл. Петрушевича з 18:30.

Після закінчення матчу кількість шатл-басів буде збільшена, вони везтимуть вболівальників на Сихів та в центр до пл. Петрушевича.

«На Сихів до кінотеатру Довженка будуть відходити 10 великогабаритних автобусів  від перехрестя 8-ї дороги біля стадіону «Арена Львів» і вул. Вернадського. На площу Петрушевича будуть відходити автобуси від перехрестя вул. Стрийської-Сокільницької, також 10 автобусів», – зазначив Віктор Щир, пише Вголос.

Також буде  продовжена робота і збільшена кількість тролейбусів, які курсують до автовокзалу на вул. Стрийський. Зокрема, маршрути №3, №20 і №25 будуть підсилені трьома машинами.

Матч між футбольними командами «Шахтар» (Україна) та «Порту» (Португалія) розпочнеться о 21:45 30 вересня.

Все про:
Loading...