Через «замінування» Львівського аеропорту евакуювали 180 осіб

23 вересня невідома особа на телефон ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» повідомила про замінування летовища. Про це повідомили у департаменті цивільного захисту Львівської ОДА.

Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось, інформують Варіанти.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з “Планом дій …” у складі 80 осіб та 13 од. техніки.

Місце події було огороджено, виставлено охорону, припинено доступ сторонніх осіб. Із терміналу “А” та приміщення аеропорту виведено на безпечну відстань 180 осіб (100 пасажирів та 80 працівників аеропорту).

З метою виявлення вибухового пристрою спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень та прилеглої території ДП Міжнародний аеропорт “Львів”.

О 12.45 пошукові роботи завершено – вибухового пристрою не виявлено. Затримки авіарейсів не було. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування.

Loading...