Більше половини виборців підтримують вступ України до НАТО – опитування

Більше половини ймовірних виборців українського парламенту підтримують вступ України до НАТО. Про це свідчать результати опитування GfK Ukraine, оприлюднені на сайті компанії в понеділок, 29 вересня.

52% респондентів, які планують взяти участь у голосуванні на парламентських виборах до Верховної Ради України, готові підтримати вступ України до НАТО на Всеукраїнському референдумі, якщо б такий відбувався найближчої неділі. Проти вступу України до НАТО висловилися 19% респондентів, а 18% зізналися, що не голосували б на такому референдумі. 10% не визначилися зі своїм ставленням до питання вступу України до НАТО, пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з опитуванням, традиційно найбільша підтримка вступу України до НАТО серед жителів західного регіону і киян (73% і 71% відповідно), а найнижча – на півдні і сході країни (36% і 27%). Чоловіки більшою мірою підтримують вступ України до НАТО, ніж жінки (60% проти 47%).

Опитування проводилося GfK Ukraine на замовлення громадської організації “Фонд “Відкрита політика” 24-28 вересня 2014 р. Під час дослідження було опитано 976 респондентів, які не виключають участі у голосуванні на дострокових парламентських виборах, віком від 18 років. Опитування проводилося методом телефонного інтерв’ю (дзвінки на мобільні номери). Максимальна похибка вибірки становить 3,1%.

Loading...