Уряд подав у відставку

Арсеній Яценюк

Уряд під головуванням прем’єра Арсенія Яценюка подає у відставку. Про це заявив прем’єр Арсеній Яценюк.

Він заявив, що після розпаду коаліції, в нього лишається два варіанти.

“Розпалась одна коаліція. Прем’єр розпочинає процедуру формування нової коаліції. Це означає, що він має взяти у коаліцію комуністів і регіонів. Я це не зроблю ні за яких обставин”, – заявив він.

“Другий – якщо немає нової коаліції, а чинна розпалася, уряд і прем’єр зобов’язані подати у відставку. Я заявляю про відставку у зв’язку з розпадом коаліції і блокуванням урядових ініціатив”, – заявив Яценюк, пише УП.

Згідно з законодавством, після заяви прем’єра, відставку уряду має проголосувати Верховна Рада. Лише в такому випадку весь уряд разом із головою Кабміну йдуть у відставку.

Додамо, що пізніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що тимчасовим виконувачем обов’язків прем’єр-міністра України буде Володимир Гройсман.

Один з депутатів УДАРу уже заявив, що фракція УДАР не буде голосувати за відставку прем?єр-міністра України Арсенія Яценюка.

У фракції вважають, що Яценюк погарячкував, і розпад коаліції не є підставою для відставки уряду.

У той же час в УДАРі сподіваються, що 25 липня парламент знову розгляне питання змін до держбюджету і реформування ГТС.

Не залишилася осторонь і парламентська фракція партії «Свобода», фракція також не збирається голосувати за відставку Арсенія Яценюка. «Голосувати, напевно, не будемо. Уряд повинен працювати», – зазначив один з депутатів-«свободівців».

Loading...