Український футболіст відмовився грати за російський клуб

Руслан Ротань

Один із кращих українських півзахисників 21-го століття Руслан Ротань відмовився підписувати контракт з російським “Рубіном”, у таборі якого він тренувався після відходу з дніпропетровського “Дніпра”.

В інтерв’ю vesti.ua Ротань зізнався, що казанський клуб кілька разів намагався налагодити з ним контакт і переконати продовжити кар’єру в команді, однак у підсумку він відмовився.

“Хочу заспокоїти громадськість: я не підписував контракт із “Рубіном”. З керівництвом і головним тренером казанської команди я розібрався, і вдячний їм за розуміння – в сьогоднішній ситуації, яка склалася в житті наших країн, мій перехід виглядає недоречним”, – зазначив Ротань.

Півзахисник збірної України залишив розташування “Дніпра” під час перебування команди на навчально-тренувальному зборі в Німеччині. Футболіст відмовився продовжувати трудові відносини з командою, якій він віддав понад 10 років своєї кар’єри – через розбіжності з контрактом, але в загальному – на знак протесту проти невиплати преміальних всьому колективу.

“Я не підписував контракт із Рубіном, але вже був звинувачений в тому, чого не зробив. Ніколи не був зрадником Батьківщини. Сподіваюся, тепер це зрозуміло. Якщо чесно – розчарувався в людях, які вчора носили на руках і вихваляли, а сьогодні почали змішувати мене з брудом, не вникаючи в суть проблеми”.

“Єдина умова, яку я озвучив при підписанні нового контракту з ” Дніпром”, – виплата преміальних всій команді. Нам заборгували за два сезони непоганого виступу у Лізі Європи, плюс – за весь останній чемпіонат України, де ми вирішили глобальне завдання виходу в ЛЧ”, – пояснив свою позицію півзахисник.

Ротань додав, що на сьогоднішній день його повернення у “Дніпро” малоймовірне, однак, за інформацією порталу fcdnipro.com, 22 липня футболіст зустрінеться з Ігорем Коломойським, де буде обговорювати питання підписання нового контракту з дніпропетровцями.

Відзначимо, що на сьогоднішній день у Росії виступають двоє гравців збірної України – Анатолій Тимощук захищає кольори “Зеніту”, а Марко Девіч грає у футболці “Рубіна”.

Все про:
Loading...