У Трускавці можуть діяти диверсійні групи російських найманців – міліція

Трускавецький міський відділ внутрішніх справ звернувся до працівників соціальних служб та представників приватних і держаних охоронних підприємств з проханням бути вкрай спостережливими під час виконання своїх обов’язків.

Про це пише ZIK з посиланням на відділ інформаційного забезпечення міськвиконкому.

«Насамперед, це стосується осіб, які здійснюють охорону стратегічних об’єктів у Трускавці, – каже завідувач відділу Микола Гук. – До цих об’єктів належать залізничний вокзал, водосховище, джерела лікувально-оздоровчих вод, котельні, електропідстанція та інші об’єкти, що забезпечують нормальну життєдіяльність населення. На думку правоохоронців, існує ймовірність диверсійних дій російських найманців та проросійських бойовиків на території інших регіонів України. Кожен день СБУ затримує диверсійні групи, метою яких є пошкодження стратегічної інфраструктури та ослаблення держави загалом».

За словами посадовця. правоохоронці просять всіх бути уважними до підозрілих осіб, а також до предметів, які раніше не спостерігалися на вищевказаних об’єктах. Це можуть бути: сумки, пакети, ємкості з рідиною тощо. У разі виявлення таких предметів, слід негайно повідомити місцеві правоохоронні органи та службу з надзвичайних ситуацій. По можливості обмежити доступ до цих предметів сторонніх осіб, а також осіб, що викликають підозру щодо їхніх намірів.

Loading...