У Львові хочуть створити єдину базу даних тварин міста

Львівське комунальне підприємство „Лев” готує рішення про створення єдиної бази даних міста про тварин, яку буде імплементовано в міжнародну.

Як повідомили у прес-службі Львівської міської ради, в рамках створення цієї бази даних усі приватні тварини будуть чіповані, а безпритульні – стерилізовані.

«Зараз ми завершуємо розробляти рішення про удосконалення питання з приводу регулювання кількості безпритульних тварин у Львові. Цим рішенням ми прагнемо зобов’язати всі ветеринарні клініки та лікарів реєструвати тварин у єдиній базі даних», – зазначив директор ЛКП «Лев» Богдан Марків, пише УНІАН.

За його словами, процес їх вакцинації і стерилізації бездомних тварин розпочнеться після 20 липня – наразі ЛКП «Лев» чекає на необхідні для цього медикаменти.

Потім, упродовж місяця, обіцяють прооперувати до 20 собак. Зараз у комунальному підприємстві перебувають 65 собак. Упродовж минулого місяця працівниками ЛКП прилаштовано 23 та стерилізовано ще 3 тварини.

Львівське комунальне підприємство „Лев” займається відловом безпритульних тварин з метою регулювання їх кількості та надання необхідної ветеринарної допомоги.

Loading...