У Львові вшанували пам’ять загиблих у Скнилівській трагедії

27 липня у Львові відзначають 12-ті роковини Скнилівської трагедії. Близько 300 людей прийшли на Скнилівське летовище помолитися і покласти квіти до меморіалу жертв тієї трагедії.

Нагадаємо, що 27 липня 2020 року під час авіа шоу на Скнилівському військовому летовищі (передмістя Львова) при спробі виконання фігури найвищого пілотажу га трибуну глядачів впав літак СУ-27. Тоді загинуло 77 осіб, ще 300 зазнало поранень.

Сьогодні вранці у каплиці всіх Святих українського народу, що на вул. Авіаційній, 1, відбулося поминальне Богослужіння. Після цього кількасот учасників вшанування пам’яті загиблих на Скнилові ходою пройшли пішли до пам’ятного знаку на летовищі. Люди несли із собою квіти, свічки і портрети загиблих, пише ZIK.

27-річна пан Євгенія розповіла, що 27 липня 2002 р. втратила сестру і найкращу подругу. «Було сонячно, весело, а за три секунди стало важко і гаряче. Це сталося на моїх очах. Мене якось розвернуло, я сховала голову, а потім, коли встала, то почала кликати сестру, а тоді побачила половину її тіла», – згадує жінка.

«Кажуть, що плани Путіна щодо України були ще у 2004 році, а я думаю, що ще з 2002 року. Перші терористи, які прийшли і вчинили терор – це ті сімферопольські аси, які створили цю трагедію, в якій загинуло 77 людей», — вважає Зеновій Галайко, який 12 років тому втратив 17-річного сина Сергія.

Біля пам’ятного знаку відправили поминальну Літію.

Loading...