У Львові шукали вибухівку на площі та в ресторані

У Львові 19 липня на спецлінію «102» надійшло два повідомлення від невідомих осіб про замінування площі Святого Теодора у центрі міста та популярного ресторану “Купол”.

Як повідомила начальник ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області Світлана Добровольська, о 10:25 надійшло повідомлення від чоловіка, який назвався “патріот України”, і заявив, що площа Святого Теодора у Львові замінована. Будь-якої іншої інформації та мотивів чоловік не повідомив.

Об 11:50 надійшов дзвінок від чоловіка, який представився “боєць Нацгвардії” і заявив працівникам міліції, що в приміщення ресторану “Купол” закладено вибухівку. Будь-яких вимог, які могли б відвернути вибух, чоловік не висував, інформує УНІАН.

З площі та приміщення ресторану було евакуйовано людей, фахівці відповідних служб провели ретельне обстеження площі Святого Теодора та приміщення ресторану “Купол” – вибухових пристроїв виявлено не було. Правоохоронці проводять заходи з метою встановлення осіб, які надали неправдиві повідомлення про мінування.

Як зазначила речник обласного відділення міліції, з початку року у Львові зафіксовано близько 30 неправдивих повідомлень про мінування. І такі повідомлення почастішали упродовж останнього часу.

Loading...