У Львові пікетували російське консульство через льотчицю Савченко

Фото: Вголос

16 липня ВО «Свобода» та мешканці Львова пікетували Генеральне консульство Російської Федерації. Мітингувальники вимагали звільнити українську льотчицю Надію Савченко та усіх політв’язнів, які зараз незаконно утримуються на території Росії.

«Ми вимагаємо від Російської Федерації припинити військову та інформаційну агресію проти України. Вивезти з нашої території всіх своїх військовослужбовців та припинити будь-яку підтримку незаконних терористичних угрупувань на Сході України. Вимагаємо також зупинити систематичні протиправні дії Російської федерації спрямовані на порушення прав і свобод громадян України та невідкладно звільнити з-під варти офіцера Збройних Сил України Надію Савченко та інших військових службовців, яких незаконно утримують на території Російської Федерації», – зазначив депутат Львівської міської ради Любомир Мельничук.

Пікетувальники скандували: «Свободу Надії Савченко», «Наді волю», «Геть рашизм», інформує Вголос.

«Ми хочемо нагадати Астахову (Генкосулу Росії у Львові – Олегу Астахову), що терпіння львів’ян, українців не є вічним. Хочемо, аби він доніс до Кремля вимоги львів’ян та всіх українців: негайно припинити агресію Москви. Цією акцією ми хочемо привернути увагу російського консульства, росіян, влади Росії, які знаходяться в Україні станом на сьогодні. Ми бачимо, що вони проводять свою діяльність на території Львова, їм нічого не загрожує і незважаючи на те, що в них висять на воротах синьо-жовті прапори, ми прекрасно розуміємо, що за цією брамою знаходиться неприкритий ворог. Ця акція проти абсолютно ворожої країни – Росії. Ми будемо боротися за кожного українського героя», – додав Мельничук.

На заклики пікетувальників вийти до них, Астахов не відреагував. Натомість охоронці приміщення дипломатичної установи зазначили, що сьогодні у консульстві нікого немає.

Loading...