США закликали Росію зупинити постачання зброї до України

Держсекретар США Джон Керрі закликав Росію припинити поставки озброєнь в Україну. Про це він сказав у телефонній розмові з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим.

“Держсекретар закликав Лаврова припинити постачання важких озброєнь, ракет і артилерії з Росії в Україну і почати сприяння деескалації конфлікту. Він не прийняв наведені Лавровим заперечення того, що важкі озброєння з Росії не задіяні в конфлікті”, – повідомили в Держдепі.

Керрі також розповів про зустріч у Парижі та на Близькому Сході, що відбулися у нього минулого тижня, а також про триваючі зусилля з припинення вогню в регіоні, інформує Кореспондент.

Раніше МЗС РФ повідомив, що Лавров і Керрі в телефонній розмові висловилися за негайне припинення вогню на Донбасі і початок переговорів між протиборчими силами.

Глави зовнішньополітичних відомств погодилися в тому, що при всіх розбіжностях у підходах до розв’язання внутрішньоукраїнського конфлікту важливо домогтися негайного припинення вогню і початку переговорів між протиборчими силами згідно з домовленостями, закріпленим у Женевській заяві Росії, США, ЄС і України від 17 квітня.

Loading...