Сили АТО взяли під повний контроль захоплені бойовиками міста Слов’янськ та Краматорськ

Українські військовослужбовці встановили повний контроль над містами Слов’янськ та Краматорськ в Донецькій області, про це повідомляє прес-центр АТО.

«У даних населених пунктах за вказівкою президента України – Верховного головнокомандувача ЗСУ починають відновлювати інфраструктуру, налагодили поставку продуктів, питної води та іншої гуманітарної допомоги місцевим жителям», – йдеться в повідомленні прес-центру, інформує Публіцист.

У ньому йдеться також про початок вирішення проблемних питань з надходженням коштів на виплати пенсій, стипендій і зарплат місцевому населенню.

У той же час прес-центр підкреслив, що «банди терористів продовжують нападати на українських військових».

«Вчора близько 23.00 біля населеного пункту Піски бойовики зі стрілецької зброї обстріляли один з опорних пунктів ВСУ. У відповідь отримали гідну відсіч. Втрат серед українських військових немає. Спроба ще раз атакувати блокпост сил АТО мінометним вогнем також виявилася безуспішною», – йдеться в повідомленні.

Раніше в п’ятницю і суботу бойовики терористичноъ організації «ДНР» покинули Слов’янськ та Краматорськ, щоб передислокуватися в Горлівку та Донецьк, які знаходяться південніше (детальніше). Українські силовики увійшли в Краматорськ ввечері 5 липня.

Нагадаємо, 20 червня Петро Порошенко в односторонньому режимі призупинив АТО на тижневий термін. Терористи на словах підтримали режим припинення вогню, але стріляти не припинили. В результаті такого перемир’я українська сторона до 27 червня втратила 20 життів. Президент продовжив перемир’я до 22:00 30 червня.

Loading...