Росіяни продовжують обстрілювати українську територію, – Тимчук

За минулу ніч особливих змін у ході АТО не відбулося. Тривають спроби терористів провести перегрупування в районі н.п.Луганск, Первомайськ, Алчевськ, Стаханов, з метою запобігання оточення і блокування своїх сил. Про це на своїй сторінці у Facebook написав керівник групи «Інформаційний Опір» Дмитро Тимчук.

За його словами, бойовики також продовжують проводити активні дії з оборони н.п. Донецьк і Горлівка, і в прикордонних районах.

Згідно інформації, терористи не припиняють обстріли позицій сил АТО. «З мінометів обстріляні позиції силовиків поблизу н.п. Авдіївка, Червонопартизанськ (з боку Росії) і прикордонного пункту пропуску «Маринівка». Також з мінометів з території Росії обстріляна ротна тактична група сил АТО в прикордонному районі. Втрат серед силовиків у всіх випадках немає. З РСЗВ БМ-21 «Град» обстріляні позиції поблизу н.п.Березовое (обстріл вівся з Донецька), Маринівка і на території аеропорту в Луганську. Зі ствольної артилерії обстріляні три блокпости сил АТО. Один з них (поблизу н.п.Ільінка) – з території Росії», – написав Тимчук.

 

Як наголошує Тимчук, у зоні АТО, поза населеними пунктами, працювала авіація і артилерія Збройних сил України. Льотчики здійснили 11 вильотів (з них 2 – медична евакуація). Артилерія здійснила 24 вогневих нальоту. Знищені жива сила і техніка терористів.

Loading...