РНБО: Україна повністю контролює російсько-український кордон

Російсько-український кордон повністю контролюється українською армією, включаючи проблемні ділянки в Луганській області через які проходили “каравани” терористів. Коваль повідомив, що у Державної прикордонної служби достатньо сил і засобів, щоб захистити державний кордон.

Про це повідомляє своїм читачам Преса України з посиланням на заяву заступника секретаря РНБО Михайла Коваля.

“Одразу ж з припиненням перемир’я, тобто з переходом до активної фази (антитерористичної операції)… фактично, вся межа була закрита від можливості ззовні перевезти на територію України важке озброєння. Навіть у Луганській області: ситуація така, що весь кордон контролюється Збройними Силами та прикордонниками”, – заявив він, пише “Преса України”.

Коваль підкреслив, що у Державної прикордонної служби достатньо сил і засобів, щоб захистити державний кордон і додав, що морський кордон України також захищений.

“Цілий загін морської охорони, який має всі необхідні кораблі і катери для виконання завдань, він дислокується на Азові (Азовському морі) і виконує завдання вдень та вночі”, – зазначив Коваль.

“Фактично, біля нашого кордону знаходяться батальйонні тактичні групи, які займаються прикриттям державного кордону. Тобто, вони перейшли до оборони своєї ділянки кордону з Україною та стримування від проникнення на територію Росії всіх цих угруповань…” – зазначив він.

Loading...