Приміські перевезення на Львівщині подорожчали на 20%

З 8 липня перевізники підвищили ціну проїзду у приміських та міжміських автобусах Львівської області на 20%. Про це повідомив голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка.

Втім, якщо перевізники Львова за підвищення вартості квитка обіцяли покращення якості, то обласні таких обіцянок не дають. За словами директора Самбірського АТП Івана Романяка, завдяки підвищенню тарифу перевізники зможуть покрити свої збитки, інформує Вголос.

«В основному ми зараз працюємо на нафтотрейдерів і на запчастини, бо якщо у Львові дороги більш-менш хороші, то в районах вони в дуже запущеному стані. Тому про якість мова не йде. Ми зараз розмовляємо про те, щоб ціна квитка відповідала тому, щоб виплачувати зарплату людям і щоб вистачало на запчастини та пальне», – розповів Іван Романяк.

Перевізник каже, що пасажири, бачачи ціни на пальне, прогнозували підвищення і були готові до нього.

Водночас Романяк зазначає, що вже кілька років пропонує підвищувати ціну квитка одразу після здорожчання пального. Тоді б квиток зростав у ціні поступово на кілька копійок, а не одразу на 20%.

«Згідно з чинними законодавством, якщо пальне дорожчає на 10%, слід переглядати тарифи. Зараз перегляд тарифів ми зробили, коли пальне здорожчало на 62%. Якби ціни на квиток підвищували на 10-15 копійок, а не одразу на кілька гривень, краще було б для підприємства і для пасажирів», – впевнений перевізник.

Loading...