Порошенко має намір змінити тактику силовиків на сході України

Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко вважає необхідним внести зміни до тактики проведення антитерористичної операції.

На засіданні з силовиками у понеділок глава держави відзначив “необхідність деяких змін у тактиці, які б дозволили звузити зону проведення антитерористичної операції, посилити захист кордонів і зробити все для того, щоб забезпечити захист мирного населення”, повідомила прес-служба президента.

Порошенко також проанонсував проведення засідання Ради національної безпеки і оборони. Згідно з інформацією, глава держави зазначив, що активна фаза антитерористичної операції продовжується.

Порошенко поставив перед генеральним директором державного концерну “Укроборонпром” Романом Романовим завдання з підвищення ефективності бойових дій, протягом тижня поліпшити ситуацію із забезпеченням зброєю військових у зоні АТО.

Глава держави також звернув увагу начальника Генерального штабу Віктора Муженка і міністра внутрішніх справ Арсена Авакова на те, що населені пункти, які звільняються від бойовиків, повинні негайно отримати цивільну владу, яка зможе подбати про населення, відновити інфраструктуру, налагодити мирне життя, забезпечити соціальні виплати, інформує ZN,UA.

“Головне, чого зараз потребують люди, – це безпека”, – підкреслив президент, додавши, що місцеве населення у звільнених містах допомагає українським військовим.

Порошенко підкреслив, що військовослужбовці відповідальні за відновлення мирного життя у звільнених містах. “Якщо взяли владу, важливо не тільки підняти прапор, але і захищати прапор, державу, людей”, – сказав він.

Loading...