Німеччина розгромила Бразилію у півфіналі ЧС, забивши 7 голів

Німецька збірна впевнено перемогла у першому півфіналі Чемпіонату світу з футболу в Бразилії, граючи проти господарів турніру і забивши їм сім голів.

Забити “гол престижу” бразильцям вдалося на 90-й хвилині, цей гол забив Оскар.

Рахунок на початку першого тайму відкрив Томас Мюллер, який забив після кутового Тоні Крооса, пише ВВС.

Після цього німці за якихось шість хвилин забили ще чотири голи: по одному Мирослав Клозе і Хедіра та два голи Тоні Кроос. На перерву збірна Бразилії пішла, програючи німцям п’ять голів.

Ще до завершення першого тайму Клозе став рекордсменом за кількістю голів у фінальних турнірах світових першостей, в його активі – 16 голів.

Коментатори назвали перший тайм цього півфіналу одним з найгірших в історії бразильського футболу. А деякі вболівальники на стадіоні плакали, не приховуючи емоцій.

Шостий гол німці забили вже у другому таймі, його записав на свій рахунок Шюррле. Незабаром Шюррле подвоїв свій здобуток, збільшивши перевагу німців до семи м’ячів.

Закінчився матч з рахунком 1:7 на користь Німеччини.

До цього найбільш нищівною поразкою бразильців вважали матч у 1920 році, коли Бразилія у Чилі програла збірній Уругваю 0:6.