НАТО: Росія нарощує війська на українському кордоні

Росія знову збільшує кількість своїх вояків поблизу державного кордону з Україною. “За нашими оцінками, зараз там знаходяться від десяти до дванадцяти тисяч солдат”, – повідомив представник НАТО у Брюсселі в понеділок, 14 липня, пише інформагенція Reuters.

У Альянсі зафіксували, що за минулий тиждень значна кількість російських військ передислокувалась у прикордонний регіон поблизу України, пише DW.

Те, що Росія стягує війська до державного українського кордону, підтверджують і у Державній прикордонній службі України. За інформацією відомства, терористи та російські найманці продовжують здійснювати спроби передислокації на територію України автомобільної і бронетанкової техніки та обстрілювати місця дислокації прикордонних підрозділів. Упродовж доби було помічено переміщення підрозділів та військової техніки навпроти Сумського та Луганського прикордонних загонів, йдеться у повідомленні, опублікованому на сайті ДПС 14 липня. У Держприкордонслужбі також повідомляють, що вздовж лінії державного кордону знаходиться епіцентр жорсткого військового протистояння.

Loading...