На посадовців Львівського АТП-1 відкрито кримінал через автобуси до Євро-2012

Прокуратура Львова розпочала кримінальне провадження за фактом внесення посадовцями Львівського КП АТП №1 до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей про відповідність технічної специфікації придбаних автобусів заявленим вимогам.

Про це передає прес-служба прокуратури міста Львова.

Як пояснили в прокуратурі, йдеться про закупівлю Львівським комунальним підприємством АТП №1 десяти автобусів у приватного товариства за кошти державного бюджету у сумі понад 15 млн грн під час підготовки до проведення чемпіонату Євро-2012.

У ході перевірки з’ясувалось, що комплектація поставлених транспортних засобів не відповідала умовам укладеного договору купівлі-продажу, яким передбачалось встановлення окремих механізмів та деталей німецького виробництва. Натомість, фактично було використано оснащення, місце виготовлення та виробник якого не ідентифікується, а також деталі виробництва Китаю, пише ZIK.

Однак посадовці АТП №1 в актах прийому-передачі вказали про відповідність технічної специфікації придбаних автобусів заявленим вимогам, а у подальшому незаконно оплатили за них повну суму виділених державою коштів.

Наразі встановлюється сума збитків, завданих державі такими діями службовців Львівського комунального підприємства АТП №1.

Кримінальне провадження відкрито із попередньою правовою кваліфікацією за ч.1 ст. 366 (cлужбове підроблення) Кримінального кодексу України.

Loading...