На Львівщині викрили трьох сутенерш

У липні на Львівщині викрили трьох жінок, які займалася звідництвом для розпусти, повідомив ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.


Працівники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУМВС України у Львівській області викрили 41–річну, 28-річну та 31–річну зловмисниць на «гарячому» під час одержання ними грошових коштів від клієнтів за звідництво.

«Ми встановили, що одна із «бізнесменш» вже раніше притягувалася до кримінальної відповідальності за скоєння такого виду правопорушень. Знаходили вони клієнтів через мережу Інтернет за допомогою оголошень. За свої послуги звідниці отримували грошові кошти у розмірі від 500 до 1200 гривень», – повідомив начальник Управління, підполковник міліції Ігор Сидорук, пише Вголос.

«Підопічних» жінок притягнуть до адміністративної відповідальності за заняття проституцією, якщо під час слідства не буде встановлено їх причетності до кримінальних правопорушень.

За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 302 ККУ – створення або утримання місць розпусти і звідництво. Санкція статті передбачає штраф до 850 гривень або обмеження волі на строк до 2 років.

Loading...