На Львівщині призначили нового прокурора області

Микола Гошовський/Фото: ZIK

Колективу прокуратури Львівської області представили нового обласного прокурора Миколу Гошовського. Представив нового очільника прокуратури заступник Генпрокурора Олег Бачун.

Олег Бачун зазначив, що Генпрокурор Віталій Ярема довго вирішував, кого призначити прокурором Львівщини і вибір впав на галичанина Миколу Гошовського, який закінчив ЛНУ ім.Івана Франка, очолював прокуратури трьох областей – Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької, керував одним із головних управлінь в ГПУ, пише ZIK.

Представляючи прокурора Львівщини, О.Бачун напівжартома зазначив: «Це ще треба розібратися – вітати Миколу Гошовського з цим призначенням чи висловлювати співчуття».

«Це ваш краянин, побратим, людина, яка дуже добре знає Львівщину», – відрекомендував Гошовського заступник Генпрокурора.

Він також повідомив, що Гошовського призначено прокурором Львівщини строком на п’ять років. «Позиція Генпрокурора – призначати особу на посаду на тривалий термін і покінчити з пертурбацією кадрів, яка мала місце в органах прокуратури», – пояснив Бачун.

Cвоєю чергою, Микола Гошовський зауважив, що призначення прокурором Львівщини було для нього несподіванкою. «Ще тиждень тому я і не думав про повернення на Галичину, а спокійно працював собі в ГПУ», – зазначив він.

Гошовський повідомив, що перед ним поставлено завдання – відновити престиж органів прокуратури та посилити боротьбу з корупцією на Львівщині.

Заступник Генпрокурора також подякував Володимирові Гуралю за роботу на посаді прокурора Львівщини. «Володимир Гураль вніс свою вагому лепту, щоб у нелегкий час залишити надійний плацдарм для нового прокурора», – зазначив О.Бачун.

Loading...