На Львівщині перебуває 3 тисячі переселенців

Наразі на території Львівської області перебуває близько 3 000 переселенців, з яких 924 дитини.

За словами заступника голови ЛОДА Володимира Харчука, на сьогодні влада повністю забезпечує надання всіх передбачених пільг для тих переселенців, які перебувають на території Львівської області. При цьому Львівська область готова розмістити ще тисячу людей різного віку.

«Цьогоріч, як і кожного року, триває кампанія з оздоровлення та відпочинку дітей. Однак цього року ми маємо серйозні проблеми з організацією відпочинку дітей через те, що на території Криму та Севастополя ми втратили 122 дитячих оздоровчих заклади. Тепер ми домовились з Фондом народонаселення ООН про виділення коштів на перевезення дітей з Луганської та Донецької областей та на їхнє проживання», – розповіла заступниця міністра соціальної політики України Наталія Федорович, пише Gal-info.

Найбільше людей з Криму, Севастополя, Луганської та Донецької областей, за словами Наталії Федорович, змогло оздоровитись на території Львівської області.

«Тому коли приймалось рішення на засіданні уряду про виділення коштів для компенсації тим таборам, які прийняли дітей з небезпечних областей, то вирішили, що приблизно 45% від цих коштів буде спрямовано на Львівську область. На цей час тут оздоровлено 324 дитини», – зазначила заступниця міністра соціальної політики України Наталія Федорович.

Loading...