Львів «заміновували» із зони АТО

Місто Львів «заміновували» із зони антитерористичної операції. Про це повідомляє ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.

Після надходження повідомлень про замінування на місця виїхали представники слідчо – оперативної групи міліції, вибухотехніки та експерти НДЕКЦ при ГУ МВС України у Львівській області. Після ретельного обстеження місцевості та приміщень жодного вибухового пристрою не виявили.

«Проведеними заходами ми встановили, що деякі дзвінки про замінування будівель у Львові здійснювались з території зони АТО. В даному випадку усі кримінальні провадження, для подальшого досудового слідства, будуть скеровані за підслідністю», – повідомив заступник начальника Головного управління МВС України у Львівській області – начальник кримінальної міліції полковник міліції Руслан Домніцак.

За фактами «замінувань» будівель були відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст.259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) ККУ. У статті передбачено позбавлення волі від 2 до 6 років.

Зараз триває встановлення осіб, які свідомо повідомили неправдиву інформацію про замінування.

26 липня правоохоронці Львову отримали повідомлення про «замінування» у місті 10 об’єктів: головного залізничного вокзалу, семи готелів, ресторану та хостелу.

Loading...