Донецькі бойовики визнали, що РФ поставляє їм зброю і техніку

 Бойовики ДНР зізналися, що отримують військову техніку та зброю в Росії, це підтвердив і кремлівський пропагандист Сергій Кургінян. Відеозапис бесіди Кургіняна з іншими лідерами сепаратистів зі Слов’янська розміщений в мережі Інтернет в понеділок.


Самопроголошений начальник штабу зі Слов’янська, який підпорядковується лідеру терористів Ігорю Гіркіну/Стрілкову обурювався, що Росія недостатньо допомагає їм зброєю та технікою.

“Росія надає вам військово-технічну допомогу? Росія не надала вам жодного автомату, кулемета? Ви брешете… Я бачив цю техніку в різних точках, які я через камери не буду називати. Це сучасна бронетехніка, НОНИ, наприклад”, – сказав Кургінян.

“А ви знаєте, що ці НОНИ захоплені. З трьох НОН одна не працює, одна захоплена. Можу сказати про гранатомети, про ПТУРси, які мали бути знищені у 2001 році. З гранатометів працює з п’яти – один, ПТУРСи – з чотирьох один” – обурився начальник штабу Стрілкова, пише УП.

Начальник штабу зі Слов’янська, який відмовився себе називати, повідомив, що лише в Слов’янську вони отримали “три танки і три БМП”.

“Мова йде про Слов’янськ, я не кажу про інші міста”, – додав він.

У свою чергу самопроголошений лідер сепаратистів Павло Губарєв додав, що на Донбасі “є підрозділи, які озброєні до зубів, але вони не воюють”.

“За останні три тижні ми отримали танків 30-40, їх не було раніше”, – додав у свою чергу “начальник штабу”.
“А бойові розрахунки танкам не потрібні?” – обурився Губарєв.

“Разом з цим доставляються СКС (саморозрядний карабін Симонова), ПТРС (протитанкова рушниця Симонова) часів Великої вітчизняної війни. А чому не поставляються ПТУРси, Хашими (РПГ)? ” – обурився начальник штабу Стрілкова.
“Ми зараз переходимо в сферу ПТУРС”, – у свою чергу сказав бойовикам Кургінян.

“Це дуже важливо, бо проти нас виставлені купа танків і у нас немає чим бити… з 5 ПТУРСів лише один спрацював”, – відповів йому начальник штабу.

“Я вважаю, що до останнього часу військові поставки, які надає громадянське суспільство, а не влада, йшли до вас жахливо.. приблизно до 3 липня. Починаючи з цього моменту, вони пішли краще. Їх категорично недостатньо, тому в нас розбіжностей немає. Моя задача переконати російську громадськість, що у вас має бути багато “Фаготів” (ПТРК), багато “Корнетів” (ПТРК), надати вам багато “Ігл”, і звичайно, ви маєте отримати не таку автоматичну зброю, як у вас зараз”, – сказав Кургінян.

“Думаю, що і зі зброєю ми допоможемо, і будуть ті пристрої, які я назвав, і буде техніка, яка вам необхідна”, – сказав він.
Кургінян виконує замовлення Кремля з протидії політичним противникам російської влади. Під час анексії Криму Кургінян організував масову мілітаристську ходу в червоних куртках проти України.

Loading...