Бойовики обстрілюють Луганськ з “Града”

Бойовики ведуть вогонь по центру Луганська з РСЗВ БМ-21 “Град”, які раніше прибули в місто з боку Краснодону. Про це повідомив речник АТО Владислав Селезньов.

За його інформацією, для обстрілу мирних громадян міста бойовики використовують міномет, встановлений на вантажному автомобілі.

“Джерела повідомляють, що снаряди пошкодили школу, гуртожиток та інші будівлі в центрі міста. Очевидно, що вогонь ведеться з метою скомпрометувати сили АТО”, – зазначив представник АТО, пише УП.

Окрім того він підкреслив, що сили АТО не застосовувати артилерію й авіацію в Луганську і Донецьку, в інших населених пунктах, в місцях, де знаходяться мирні громадяни України.

Разом з тим, за даними Луганської міськради, у місті відновили енергопостачання. Як повідомили у прес-службі міськради, в ніч на 20 липня обласний центр був повністю відключений від енергопостачання, відключення не було аварійним – припинилася подача електроенергії імовірно зі Щастинська ТЕС.

“Життєзабезпечення обласного центру було повністю паралізовано: відсутній світло, водопостачання, не працював мобільний зв’язок.  Лікувальні заклади міста, в яких на сьогоднішній день знаходиться на стаціонарному лікуванні велика кількість людей, постраждалих в результаті збройних зіткнень і обстрілів міста, та інші об’єкти соціальної інфраструктури – підприємства, заводи, магазини, заправки також були відключені від енергопостачання”, – йдеться у повідомленні.

Loading...