З липня тариф на тепло у Львові зросте на 34%

З 1 липня у Львові, як і в інших містах України, зростуть тарифи на тепло. Зміна тарифу зумовлена підвищенням цін на природний газ. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Наприкінці квітня Нацкомісія з держрегулювання у сфері компослуг затвердила економічно обґрунтований тариф. До 1 липня частину вартості за паливо держава компенсувала теплопостачальним підприємствам у вигляді різниці в тарифах. Останнє рішення Нацкомісії говорить про те, що цієї компенсації з боку держави більше не буде, це ляже на споживача. Тариф на тепло для Львова зросте приблизно на 34%. Для кожного міста України розглядався економічно обґрунтований тариф», – розповів директор «Львівтеплоенерго».

За словами Степана Пакіжа, у порівнянні з великими містами України, тарифи у Львові будуть одними з найнижчих.

Щодо гарячої води, то вона, за його словами, зросте тільки у частині здорожчання тарифів на холодну воду. «Зросте тільки складова холодної води, складова тепла не зміниться.

«Тариф на опалення також зросте з 1 липня. Якою буде остаточна ціна, поки невідомо, оскільки остаточне затвердження тарифу відбудеться в п’ятницю», – сказав Степан Пакіж.

Нагадаємо, з 1 липня тариф на водопостачання та водовідведення у Львові становитиме 7,98 грн. Зараз вартість води – 5,76 грн.

На сьогодні тариф на гарячу воду для споживачів категорії населення ЛМКП «Львівтеплоенерго» становить 20,16 грн, вартість тепла – 179,71 за 1 Гкал. та 1,301 грн за 1 кв. м опалювальної площі.

Loading...