Україною володіли різні гангстери, – президент Чехії

Мілош Земан

Президент Чехії Мілош Земан заявив, що перед новим президентом України стоять непрості завдання. Також він розповів, що Україною досі володіла зграйка гангстерів, які знищували та грабували країну. Про це він заявив під час дебатів зі студентами у місті Ліберец.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Він наголосив, що Україною досі «володіли різні групи гангстерів, які збагачувались завдяки низці сумнівних операцій з просверленням газопроводів включно». Діяли і групи, «які не соромились найманих убивць», адже це був «звичний метод спілкування між тамтешніми політиками», сказав Земан.

Чеський президент сказав, що «єдиний шлях, який може заспокоїти ситуацію в Україні, це децентралізація», надання регіонам більшої самостійності.

Найбільшою небезпекою для України нині є «загроза економічного банкрутства, громадянська війна і російське вторгнення», а тому Петра Порошенка, зазначив президент Чехії, «чекають нелегкі часи».

Також він порівняв Путіна з шахматистом і застеріг “не робити зайвих помилок”.

«Якщо ви допустите помилку, будьте певні, він її використає. А тому рецепт простий: не робіт зайвих помилок», – додав у розмові з чеськими студентами Мілош Земан.

Loading...