У МВС з’явилися відділи спецбатальйонів та інформбезпеки

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков створив Департамент Міністерства внутрішніх справ з управління та забезпечення підрозділів міліції особливого призначення та Управління Нацгвардії з інформаційної безпеки.

Департамент буде єдиним центром управління, професійної підготовки та забезпечення на центральному рівні 30 новостворених спецбатальйонів МВС.

Департамент очолить Віктор Челован, радник Авакова, який раніше займався формуванням цих спецпідрозділів. Його також буде курирувати радник міністра Антон Геращенко, а знаходиться департамент буде у вертикалі управління заступника міністра Миколи Величковича, пише Кореспондент.

Управління інформаційної безпеки у складі Національної гвардії очолив народний депутат від Батьківщини Юрій Стець. Функціями управління будуть “інформаційні потоки і комунікації, взаємодія та оперативне управління інформаційними потоками в режимі бойової обстановки, обробка та інтерпретація інформації, що надходить для вироблення оперативних управлінських рішень”.

Нагадаємо, 20 червня повідомлялося, що Слідчий комітет Росії звинуватив Авакова в застосуванні “заборонених методів війни” і завів на нього кримінальну справу.

Loading...