У Львові працівники бронетанкового заводу вкрали мільйон гривень

Прокуратура Західного регіону з нагляду за додержанням законів у військовій сфері розпочала кримінальні провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 (заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України, стосовно службових осіб Державного підприємства «Львівський бронетанковий завод».

У вересні 2013 року вони заволоділи коштами підприємства на суму майже мільйон гривень. З метою приховування злочинних дій службовці підробили документи щодо ремонту танків Т-72Б, пише «Експрес».

Як повідомив старший прокурор з питань нагляду за додержанням законів в оборонно-промисловому комплексі прокуратури Західного регіону Олег Палига, два провадження об’єднані в одне, яке скероване для здійснення досудового розслідування слідчими спеціальної міліції слідчого управління ГУ МВС України у Львівській області.

Прес-служба прокуратури Західного регіону з нагляду за додержанням законів у військовій сфері додає, що процесуальне керівництво здійснює львівський підрозділ.

Loading...