У Львові Ляшка облили зеленкою (відео)

Лідера радикальної партії Олега Ляшка 18 червня близько 22:00 облили зеленкою. Це сталось перед будівлею Львівської обласної телерадіокомпанії.

Про це у прямому ефірі програми журналістських розслідувань «Народний контроль» розповів автор та ведучий програми Дмитро Добродомов.

Коли нардеп під’їхав до приміщення львівського телебачення, натовп невідомих молодиків став вигукувати «Ганьба!» та вимагати, щоб нардеп вийшов до них, пише ZIK.

«Ми вийшли з машини і побачили натовп близько 100-150 людей, які просто стояли», – розповідає фотограф Олега Ляшка. Це були в основному молоді люди 16-17 років.

«А що ви тут робите?», – запитав Ляшко. У відповідь він нічого не почув, однак вже буквально перед самим входом до будівлі молодики підбігли і облили Ляшка зеленкою. Потім швидко побігли у натовп.

Сам Ляшко твердить, що це так «Свобода» зустрічає його у Львові. «Я можу тільки припускати хто це: або «свободівці», або «колоради». Хоча, звідки у Львові можуть взятися «колоради»?», – роздумував Ляшко.

Присутній у студії народний депутат України Маркіян Лопачак відразу ж заперечив причетність своєї політсили до такої «акції». «Повірте, «Свобода» не ставить собі за мету обливати Ляшка зеленкою під телестудією. Зараз ми займаємось кориснішими для України справами», – запевнив нардеп.

Loading...