У частині Львова під загрозою новий опалювальний сезон

Під час цьогорічних гідравлічних випробувань теплових мереж в районі вул. Стрийська – Гашека – Максимовича, які є на балансі КЕВ міста Львова, було виявлено 8 поривів на трубопроводах. Існує велика загроза зриву опалювального сезону 2014 – 2015 років. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», ситуація, яку ми маємо з тепломережами БУ КЕВ впродовж останніх років, виглядає жахливою і безнадійною. Трубопроводи постійно рвуться.

«Для якісної роботи об’єктів теплопостачання, які є у власності БУ КЕВ, необхідно провести повну реконструкцію цих об’єктів. Якщо ж керівництво БУ КЕВ не робитиме жодних дій в цьому напрямку, існує велика загроза зриву опалювального сезону 2014 – 2015 років», – наголошують в «Львівтеплоенерго», інформує Львівський портал.

Зважаючи на критичну ситуацію з об’єктами теплопостачання БУ КЕВ, ЛМКП «Львівтеплоенерго» постійно надсилало і надсилає листи до керівництва БУ якнайшвидше вирішити питання фінансування реконструкції об’єктів теплопостачання БУ-4 КЕВ м. Львова та передачі їх на баланс підприємства.

Щодо рівня розрахунку за теплопостачання житлових будинків БУ, то загальна заборгованість БУ-1,2,3,4 перед ЛМКП «Львівтеплоенерго» становить 8 млн 624 тис. грн.

Loading...