Терористи ховаються від авіаударів під “живим щитом” із полонених

На дахах захоплених будівель Горлівського міськуправління міліції і відділу з боротьби з організованою злочинністю (ВБОЗ) “чергуватимуть” військовополонені – вони стануть “живим щитом” і контрзаходом у разі можливих подальших авіаударів.

Таке розпорядження видав у суботу, 14 червня, лідер горлівських бойовиків Ігор Безлер (“Біс”), повідомляє Gorlovka.ua.

Як розповів горлівчанин Василь Будик, що знаходиться в полоні вже 44 дні, якому дали можливість зв’язатися з редакцією, “живим щитом” стануть п’ять військовослужбовців із Кіровоградської області, двоє солдатів 25 окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади і водій, який перевозив їх.

“Ігор Безлер заявив, що його бійці не мають відношення до збитого під Луганськом літака Іл-76 і не розуміє, з якої причини був завданий авіаудар по будівлі УВС”, – передав слова “Біса” Будик.

Нагадаємо, в ніч на 14 червня в Луганську збито військово-транспортний літак Іл-76, який перевозив особовий склад з метою ротації. Загинули 49 військових.

Вранці 14 червня був здійснений авіаудар по захопленій будівлі Горлівського міськуправління міліції, в результаті якого виникло займання на 3 і 4 поверхах. За даними медиків, дві людини загинули на місці, шість поранених доставлені в лікарню.

Loading...