Суд скасував незаконний продаж комунальних приміщень у центрі Львова

Площа Ринок у Львові

Прокуратура перешкодила незаконному продажу комунальних приміщень у центральній частині Львова. Про це повідомили сьогодні у прес-службі прокуратури Львівської області.

Так, ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ задоволено касаційну скаргу прокуратури Львівської області щодо скасування незаконних судових рішень. Зокрема, Галицького районного суду від 26 квітня 2012 року та апеляційного суду Львівської області від 21 листопада 2012 року, пише ZIK.

Цими судовими рішеннями було задоволено позов фізичної особи до управління комунальної власності Департаменту економічної політики Львівської міської ради та зобов’язано укласти договір купівлі-продажу 91/100 часток будинку на пл. Різні, 13 у Львові, площею 573, 9 кв. м, хоча Львівська міськрада визначила інший спосіб відчуження цього приміщення – через проведення аукціону.

Відтак, завдяки втручанню органів прокуратури попереджено незаконне вибуття з комунальної власності нерухомого майна територіальної громади Львова. Ці судові рішення скасовано касаційною інстанцією, а справу передано на новий судовий розгляд.

Loading...