Розгляд апеляції у справі Слюсарчука перенесли на 8 вересня

Апеляційний суд Львівської області переніс на 8 вересня розгляд апеляційної скарги відомого Доктора Пі Андрія Слюсарчука на вирок Сихівського райсуду Львова, який його засуджено до восьми років позбавлення волі.

Про це 16 червня повідомив захисник потерпілих у справі Андрій Петришин.

За словами Петришина, Слюсарчука сьогодні не привозили на судове засідання, оскільки він відмовився їхати.

Також Петришин нагадав, що Слюсарчук раніше відмовився від усіх своїх адвокатів, мотивуючи тим, що він їм не довіряє. Також підсудний заявляв, що буде звертатися з проханням про захист до президента Росії Путіна, пише ZIK.

Сихівський районний суд міста Львова засудив відомого Доктора Пі Андрія Слюсарчука до 8 років позбавлення волі. Крім того, він має компенсувати по 30 тис. грн кожному потерпілому.

Головуючий суддя у справі Назарій Дулебко зачитував вирок понад 9 годин.

Слюсарчука визнано винним у вчиненні ним злочинів, передбачених ч. 1 ст. 119 (вбивство через необережність), ст. 138 (незаконна лікувальна діяльність) та ч. 2, 3 ст. 190 (шахрайство) та підробка документів.

Зазначимо, прокуратура просила призначити Слюсарчуку покарання у вісім років позбавлення волі.

Доктора Пі заарештували 14 листопада 2011 року за звинуваченням у підробленні документів і шахрайстві. 16 листопада 2011 року Галицький районний суд Львова обрав для Андрія Слюсарчука запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на час слідства.

Loading...