Росія переправила в Україну 10 установок “Град”, – Міноборони

Міністерство оборони України має інформацію про 10 російських установок “Град” на території України. Одна з них захоплена і ідентифікована, шість відслідковуються. Про це повідомив в.о. міністра Михайло Коваль, виступаючи сьогодні в парламенті, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

“У нас була оперативна інформація про те, що 10 бойових машин “Град” перетнули державний кордон України. Одна машина була нами захоплена і знищена. У цій машині ми виявили доказову базу її належності до 18 мотострілкової бригади південного військового округу РФ… Нами виявлено зараз 6 таких машин. Ми тримаємо їх у полі зору і відстежуємо”, – сказав міністр.

За словами Коваля, дії українських військових не дозволяють противнику використовувати ці установки. Зафіксовані тільки два випадки відкриття вогню цими установками – по населеному пункту Білопілля та в Амвросіївці. Також Коваль повідомив, що виявлено 3 танка Т-64 російської армії без номерів. Два їх них пошкоджені українськими військовими, один евакуйований противником. Крім цього противник використовує два танки ІЖ-2 – це танки, зняті з п’єдесталу, з них може рухатися тільки один.

“Минулого тижня ми повністю закрили можливість надходження з території РФ якої-небудь бронетанкової техніки на територію України”, – сказав Коваль. На репліки із залу про інформацію щодо сьогоднішнього проникнення в Україну важкої техніки з території Росії міністр не відреагував.

Loading...