Протистояння на Донбасі повинно скоро припинитися, – Міноборони

Михайло Коваль

Збройне протистояння на сході України повинно скоро припинитися. Про це повідомляє прес-служба Міноборони з посиланням на слова в.о. міністра оборони України Михайла Коваля.

“Зараз триває процес припинення збройного протистояння на сході країни і президент України – Верховний головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко вживає практичних заходів, які вселяють велику надію, що у найкоротший термін будуть прийняті мудрі рішення і мешканці сходу України житимуть в мирі”, – повідомив Коваль.

Але в.о. міністра не уточнив, які саме заходи вживаються для припинення силового протистояння, пише “Голос Америки”.

За його словами, сьогодні ситуація на Донбасі не пішла за розробленим за кордоном сценарієм. «Усі, хто мріяв про громадянську війну, мають про неї забути. Кожен громадянин України усвідомив, що зброя буде застосовується лише проти тих, хто став на шлях терору, хто має на своїх руках кров невинних людей, хто порушив мир та спокій в нашій державі. Проте мир, якого ми прагнемо досягти найближчим часом, не буде тривалим, якщо ми належним чином не зміцнимо нашу безпеку, не підвищимо боєздатність національних Збройних сил», – заявив урядовець.

Loading...