Проникнення російських танків в Україну прикриває авіація РФ, – Тимчук

Проникнення російської військової техніки в Україну прикриває авіація Росії. Про це повідомляє на своїй сторінці в Facebook керівник “Інформаційного спротиву” Дмитро Тимчук.

За оперативними даними групи “Інформаційний спротив”, при проникненні на територію України груп бойовиків і колон техніки (у т.ч. військової) операції з їхнього прикриття здійснюють не тільки російські прикордонники, а й Збройні сили Росії, пише УП.

Зокрема, як написав Тимчук, при закиданні груп найманців і партій зброї в російському повітряному просторі біля держкордону “постійно працює літак АВАКС А-50 (код НАТО – Mainstay) російських ВВС”.

“Його завдання – виявлення української військової авіації, яка могла б зірвати операції по закидання російських найманців на територію України”, – зазначив Тимчук.

Крім того, за його інформацією, під час проникнення груп бойовиків з Росії розвідку місцевості здійснюють російські безпілотники.

Раніше глава МВС України Арсен Аваков повідомив, що з Росії в Україну через захоплені терористами пункти пропуску на кордоні пройшла колона військової техніки з БТРів, танків і броньованих автомобілів.

Loading...