Прокуратура знайшла порушення у діях посадовців Львівської митниці

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовцями Львівської митниці Міндоходів винні громадяни уникають встановленої законом відповідальності за перевищення строків тимчасового ввезення транспортних засобів на митну територію України.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

«Згідно з Митним законодавством України, автомобілі, які перебувають під митним контролем, при переміщенні повинні відповідати низці вимог, а саме: перебувати у незмінному стані; використовуватися лише з метою транзиту; бути доставленими у митний орган призначення до закінчення п’яти або десятиденного строку, – йдеться у повідомленні. – Натомість службовцями митних постів за два останні роки взагалі не притягувались до адміністративної відповідальності винні у порушеннях митних правил особи, що упродовж 2012-2014 років ввозили на митну територію України від двох до семи транспортних засобів. Такі протоколи складались лише у 2014 році».

Як зазначається, при перевірці також викликала занепокоєння неналежна фіксація порушень митних правил та порушень проваджень за вказаною категорією справ окремими посадовцями, що в подальшому призводить до їх закриття як митним органом, так і судом, пише ZIK.

На усунення виявлених порушень прокуратура області внесла подання керівництву Львівської митниці з вимогою вжити заходи дисциплінарного впливу до службових осіб, які допустили порушення вимог чинного законодавства.

Loading...