Прикордонники закрили 8 пунктів пропуску до Росії

У Донецькій та Луганській областях тимчасово припинено рух у восьми пунктах пропуску. Про це повідомили у прес-службі Державної прикордонної служби України.

«З метою запобігання виникнення загрози життю та здоров’ю населення  внаслідок небезпечних подій, які відбуваються на окремих територіях, та з міркувань громадської безпеки, на пропозицію Адміністрації Державної прикордонної служби України, Кабінетом Міністрів було прийнято рішення щодо припинення про порядок перетинання українсько-російського державного кордону жителями прикордонних регіонів України та Російської Федерації», – розповіли у відомстві.

Йдеться про припинення руху через такі пункти пропуску: Маринівка – Куйбишево у Донецькій області; Должанський – Новошахтинськ, Червонопартизанськ – Гуково,Червона Могила – Гуково, Новоборовці – Олексієво – Тузлівка, Краснодарський – Донецьк, Краснодарський – Нижній Швирьов, Сєвєрний – Донецьк у Луганській області, пише zaxid.net.

Зазначається, що російська сторона про це рішення сповіщена.

4 червня голова Верховної Ради, виконувач обов’язків президента України Олександр Турчинов заявив про початок перекриття східного кордону України, зокрема, у центральній частині Луганської і на півдні Донецької областей.

Loading...