Порошенко розпорядився створити коридор для українців, охочих покинути зону АТО

Президент України Петро Порошенко доручив створити коридор для мирного населення, яке хоче виїхати з територій, де проводять антитерористичну операцію (АТО), повідомила прес-служба голови держави.

Це питання обговорювали на зустрічі Порошенка з керівниками Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства оборони та Держслужби з надзвичайних ситуацій, пише ZN,UA.

“Для недопущення нових жертв у районі проведення антитерористичної операції президент України доручив керівникам силових відомств створити всі необхідні умови для мирного населення, яке бажає виїхати”, – йдеться у повідомленні прес-служби глави держави.

Президент також доручив Кабміну взяти на себе організацію перевезення людей із зони проведення АТО і заходів щодо їхнього медобслуговування, розгорнути мережу мобільних пунктів для забезпечення мирного населення питною водою, харчуванням та медикаментами.

Місцеві державні адміністрації за участю органів місцевого самоврядування повинні разом з урядом розмістити людей, що прибувають з району АТО.

Loading...