Помічника «Бєса» затримали у Києві

13 червня у Києві Служба безпеки України затримала громадянина «Д» (позивний «Сєвєр»), одного з активних учасників терористичної організації «Донецька народна республіка», спільника терориста І. Бєзлєра (на прізвисько «Бєс»). Про це повідомили у прес-службі СБУ.

Зі слів співробітників Служби безпеки, встановлено, що «Д», мешканець Донеччини, прибув до Києва з метою дестабілізувати ситуацію у столиці. Як зізнався затриманий, керівник бойовиків «Бєс» поставив йому завдання вчинити низку диверсій на об’єктах енерго- та водопостачання м. Києва, щоб відволікти увагу від подій на сході України.

«Затриманий диверсант спеціалізувався на підривній діяльності й разом з іншими бойовиками брав участь у підготовці мінування об’єктів інфраструктури Донецької області, пише “Преса України”.

Крім цього, зловмисник зізнався, що фінансував терористів, зокрема, бойовиків батальйону «Восток», – відзначили в Службі безпеки.

Під час затримання у «Сєвєра» було конфісковано готівки – 100 тисяч гривень, а, також, озброєння – гранату РГД-5, набої до вогнепальної зброї. Крім того, у терориста вилучили 300 грамів наркотичної речовини.

Все про:
Loading...