Оприлюднено імена шахраїв, які у Львові збували підроблені бронежилети

Оскільки газета «Ратуша» вважає, що за такі антилюдські й ганебні вчинки, як збут підроблених бюронежилетів, штраф у 50 неоподаткованих мінімумів – це ніщо, журналісти оприлюднити прізвища цих дрібних шахраїв, жадоба наживи яких могла призвести до непоправного.

Це – 38-річний Олександр Сіростан і 31-річний Борис Марко.

«Попри те, що бронежилети вже використовували під час бойових дій, на щастя, у жоден з них куля не влучила», – пише головний редактор газети «Ратуша» Микола Савельєв.

«Щиро зичимо, аби цих львів’ян-“бізнесменів” негайно мобілізували до війська (вік дозволяє), одягнули в бронежилети їхнього власного виробництва і кинули у вогняне пекло під Слов’янськ чи Краматорськ…», – емоційно додає Савельєв.

Нагадаємо, правоохоронці встановили, що для учасників антитерористичної операції зі Львова відправляли бронежилети, які не захищають від куль.

Сергій Зюбаненко повідомив, що загалом на схід України потрапили близько ста несправжніх бронежилетів. Із них 42 підроблених засобів захисту закупили активісти і завезли їх у зону проведення АТО. Ще 15 «предметів, схожих на бронежилети» отримали працівники спецпідрозділів МВС, які є на сході, 15 – десантники. Ще 10 – військові на блокпостах біля Слов’янська.

Головний міліціонер Львова запевнив, що усі неякісні засоби захисту вилучені, командири попереджені про факт підроблення бронежилетів. Ще понад 130 несправжніх захисних засобів до військових не потрапили.
Бронежилети виготовляли під маркою відомого в Україні виробника, однак вони були значно дешевшими від справжніх і навіть неозброєним оком можна було побачити, що пластина в бронежилеті зроблена зі звичайного металу.

«Правоохоронці провели оперативні заходи і затримали на гарячому двох ділків, які намагалися продати у торговій мережі нашого міста 53 предмети, схожих на бронежилети. При затриманні ці предмети було вилучено. Також вилучили 28 тисяч гривень та автомобіль, на якому були номерні знаки, вкрадені з іншого транспортного засобу у Львові раніше. Дані особи дали першочергові покази про предмети, які вони намагалися збути по 1 тис 600 грн. Відкрито кримінальне провадження за ст. 190 ч.1 (шахрайство). Проводяться слідчі дії», – розповів керівник міліції Львова, пише Вголос.

Він додав, що зараз правоохоронці перевіряють, чи не потрапили неякісні засоби захисту в магазини інших областей.

Loading...