Новим ректором Львівського університету МВС став Валерій Середа

25 червня колективу Львівського державного університету внутрішніх справ представили нового ректора – Валерія Середу. Про це інформує прес-служба Львівської обласної ради.

«Змінилася наша країна і змінилися вимоги громади. Вірю в те, що цей освітній заклад є не лише кузнею високопрофесійних кадрів, але й тим місцем, звідки щороку випускатимуть справжніх патріотів держави, які всі свої знання та вміння спрямують на захист наших людей, їхніх прав, гарантованих Конституцією України», – зазначив голова ЛОР Петро Колодій, який взяв участь у представленні.

Вітаючи Середу, Ірина Сех зазначила, що йому випало очолити університет у складний період. «Після Революції гідності українці пильно стежать за правоохоронними органами, ставлячи перед ними дуже високі вимоги. Люди очікують якісних змін в силових структурах, нових людей, нових підходів, нових методів. І ці зміни мають початися з університету, в якому не лише дають знання, розвивають навички, фізичний гарт, а й виховують патріотизм, відповідальність, почуття обов’язку», – наголосила голова Львівської ОДА Ірина Сех.

Loading...