На Львівщині збудують притулок для бурих ведмедів

На Львівщині будуватимуть притулок для утримання конфіскованих бурих ведмедів, які утримуються в неволі з порушенням вимог природоохоронного законодавства, а також ведмедів, що використовуються незаконно як приманка для навчання собак-мисливців.

Меморандум про співпрацю у питанні будівництва на території області притулку для утримання бурих ведмедів сьогодні, 13 червня, підписали голова Львівської ОДА Ірина Сех та Президент і директор благодійної організації Vier Pfoten International Хельмут Дунглер (Республіка Австрія), інформує прес-служба Львівської ОДА, пише  ZIK.

Метою Меморандуму є співпраця сторін і сприяння у створенні та розвитку на території Бродівського та Буського районів притулку для бурих ведмедів.

«Відомо, що бурі ведмеді занесені до Червоної Книги як рідкісні тварини, що підлягають особливій охороні. З огляду на це, ми повинні подбати, аби популяція цих диких тварин остаточно не зникла. Впевнена, що притулок для ведмедів, який буде збудовано на території області, дозволить створити для них належні умови», – підкреслила під час зустрічі Ірина Сех.

Зазначимо, що термін дії меморандуму 30 років.

Loading...