На Львівщині відкрили новий пункт пропуску до Польщі (фото)

26 червня на Львівщині урочисто відкрили новий пункт пропуску через українсько-польський кордон «Угринів–Долгобичув», що розташований на території Республіки Польщі поблизу села Угринів Сокальського району.

Як зазначив начальник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України Ігор Андрусік, зараз на пункті пропуску готові до використання 14 смуг руху. Передбачено облаштувати ще чотири. По дві з кожного боку для вантажних автомобілів. Щодоби пункт пропуску може обслуговувати до чотириста авто в обидва напрямки, інформує ZIK.

Начальник Західного регіонального управління ДПСУ додав, що на зміну прикордонних нарядів виходитиме до 14 осіб, залежно від завантаженості.

Будівля пункту пропуску складається з чотирьох секцій: по одній для польських та українських прикордонників та митників. Таким чином вони спільно контролюватимуть кордон. Підрозділ прикордонників забезпечено технічними засобами контролю.

Пункт пропуску розрахований лише для перетину автівок. Піший перехід кордону, за словами представника польської прикордонної служби, відкриють за потреби.

Ігор Андрусік додав, що пункт пропуску розрахований для жителів Сокальського району Львівської області та Іваничівського району Волинської області. Пасажиропотік може збільшитися, якщо покращиться стан дороги.

Водночас голова Львівської ЛОДА Ірина Сех зазначила, що дорогу зі Львова в Червоноград ремонтуватимуть, як тільки з’являться гроші, коли це буде – вона не уточнила.

Усі фото: ZIK

Loading...