На Львівщині сьогодні – день жалоби

23 червня Львівщина прощатиметься із загиблими в бою 19 червня під селищем Ямпіль Краснолиманського району Донецької області військовослужбовцями 24 окремої Залізної механізованої бригади оперативного командування «Північ» Cухопутних військ Збройних Сил України.

Про це повідомили у прес-службі Львівської обласної держадміністрації.

У зв’язку з цим підписано Розпорядження обласної державної адміністрації про оголошення 23 червня 2014 року в області днем жалоби.

У розпорядженні, зокрема, зазначено рекомендувати на знак скорботи за загиблими у день жалоби приспустити Державний Прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій на території області.

Також запропонувати районним державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування відмінити проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань, внести відповідні зміни до програм теле- та радіопередач Львівської обласної державної телерадіокомпанії.

Loading...