На Львівщині побудують свинокомплекс за €10 мільйонів

ТОВ “Галичина-Захід” на Львівщині планує інвестувати €10 мільйонів у будівництво свинокомплексу з відгодівлі приблизно 50 тисяч голів у рік.

Про це 3 червня заявив перший заступник генерального директора “Галичина-Захід” Андрій Талама під час VI Міжнародного конгресу “Прибуткове свинарство” у Києві.

За його словами, у зв’язку з економічною ситуацією в Україні, плани щодо початку будівництва довелося відкоригувати.

“На жаль, ми трішки пересунули наші плани у зв’язку із девальвацією і збільшенням собівартості проекту, але я думаю, ці плани будуть реалізовані, швидше за все, цієї осені”, – пояснив Талама, пише zaxid.net.

Представник компанії уточнив, що зараз потужності компанії з виробництва свинини становлять 115-120 тисяч голів у рік, після запуску свинокомплексу сягнуть близько 170 тисяч голів у рік.

Довідка.

ТОВ “Галичина-Захід” засноване у 1998 році. Основним напрямком бізнесу компанії є розведення свиней. У статутному капіталі фірми близько 94,2% належить зареєстрованим в Данії “Зитомир холдинг А/С” та “Інвестиційний фонд для Центральної та Східної Європи”, 5,72% – “Нордік інвайронмент файненс корпорейшн” (Фінляндія).

Loading...