На Львівщині до лав армії вже призвали 5 тис. осіб

На Львівщині до армії призвали вже близько 5 тис. військовозобов’язаних. Про це 17 червня під час інтернет-відеомосту між Львовом і Дніпропетровськом повідомив заступник військового комісара з роботи з особовим складом та громадськістю Львівського обласного військового комісаріату Борис Андрєєв.

Своєю чергою заступник військового комісара з роботи з особовим складом та громадськістю Дніпропетровського обласного військового комісаріату Сергій Полуциган зазначив, що з території Дніпропетровської області до армії вже призвали близько 10 тис. осіб. Це, за його словами, один з найбільших показників в Україні, пише Galinfo.

«Впершу чергу ми укомплектували військові частини нашої Дніпропетровщини, також направляли військовозобов’язаних в інші області України», – зазначив Сергій Полуциган.

І додав: «Люди розуміють, для чого вони йдуть до війська. В нас було дуже багато добровольців, які самі приходили до військових комісаріатів з проханням вступити до лав Збройних Сил України… Зверталася велика кількість людей з інших областей України. Так, ми призивали людей зі Львова, Івано-Франківська, Києва…».

Loading...