На газопроводі Уренгой-Помари-Ужгород стався вибух

Поблизу Лохвиці Полтавської області стався вибух на газопроводі Уренгой-Помари-Ужгород. Про це повідомляє з посиланням на прес-службу обласного управління МВС.

“Вибух стався приблизно о14:45 на газопроводі на території поля. На місце події виїхали усі служби, у тому числі і оперативно-слідча група. Через полум’я і високу температуру підійти до вогнища неможливо. Інформації про жертви і постраждалих поки що немає”, – розповіли у прес-службі МВС.

Про попередні причини вибуху можна буде говорити після локалізації полум’я. Проте місцеві жителі упевнені, що газопровід сам вибухнути не міг.

За словами очевидців, полум’я піднялося на висоту близько 200 метрів, пише Укрінформ.

Нагадаємо, 12 травня в Івано-Франківській області під час проведення робіт по ліквідації витоку газу з газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород (ділянка 4266 км, Рожнятівський район) на відстані 30 м стався вибух біля наземного магістрального газопроводу високого тиску Богородчани-Долина (діаметр 1400 мм, тиск 50-54 атм), який прокладений поруч.

Уренгой – Помари – Ужгород – магістральний експортний газопровід. З’єднує газові родовища півночі Західного Сибіру з Ужгородом, далі газ транспортується кінцевим споживачам в Центральній і Західній Європі.

Loading...